Kuchenna Adrenalina

O FIRMIE

Kuchenna Adrenalina to firma kupiecko – kulinarna.

Oferta skierowana jest do osób ze “świata gastronomii” począwszy od kreatywnych szefów kuchni, cukierni, mistrzów lodziarskich jak również do technologów w spożywczych zakładach produkcyjnych.

Doświadczenie zdobywane w kuchniach i cukierniach wielu miejsc Europy, a w szczególności podczas wieloletniej pracy na transatlantyku Królowa Elżbieta 2, wizyty w najdalszych zakątkach naszego globu, zapoczątkowały ideę importu nietuzinkowych produktów (w szczególności apertyzowanych owoców egzotycznych) do Polski.

Celem (misją) Kuchennej Adrenaliny jest inspirowanie, wyszukiwanie i dostarczanie produktów wysokiej jakości do ‘świadomych’ Twórców  dań, deserów, lodów, koktajli  i drinków – do wszystkich szukających nowych wyzwań smakowych, dla których horyzonty kreatywności nie mają granic.

Kuchenna Adrenalina świadczy również gastronomiczne usługi consultingowe, począwszy od wsparcia na etapie projektów gastronomiczno-hotelarskich, poprzez szkolenia załóg kuchni, przygotowywania oraz zmian w menu,  obliczania ” food costów”, szkoleń z kelnerskiej obsługi sali, organizacji integracyjnych zabaw kulinarnych oraz prezentacji produktowych dla zakładów branży spożywczej.

Zapraszam,